آراد برندینگ
خانه / اتوکلاو دندانپزشکی / لیست قیمت اتوکلاو دندانپزشکی خارجی

لیست قیمت اتوکلاو دندانپزشکی خارجی

اتوکلاو دندانپزشکی خارجی را گران نخرید. ما با توجه به تجربه‌ی سال‌ ها فعالیتمان در این حرفه لیست بهترین اتوکلاو‌ها را با مناسبترین قیمت در اختیارتان می‌گذاریم. فقط کافیست که به ما اعتماد کنید و همین حالا درخواست سفارش خرید خود را در سایت ما ثبت کنید.

یک اتوکلاو دندانپزشکی چه مشخصات و کاربردی دارد؟

بصورت کلی اتوکلاو‌ها دستگاه‌هایی هستند که با استفاده از بخار اشباع برای استریل کردن لوازم و تجهیزات آزمایشگاهی و درمانی با فشار بالا استفاده می‌شوند که فشار کار ٥.٢ بار و دمای استریل ١٣٤ درجه سانتی‌گراد و زمان قرار گیری در این فاز ١٥ تا ٦٠ دقیقه است که به نوع دستگاه نیز بستگی دارد.
اتوکلاو‌ها در اکثر مراکز درمانی جزو جدایی ناپذیرترین تجهیزات و ابزارآلات استریل بشمار می‌آیند.

اتوکلاوها در تمام مراکز درمانی و کلنیک‌ها و مطب‌های دندانپزشکی برای استریل کردن و از بین بردن تمامی میکروب‌ها از روی سطح داخلی و خارجی تجهیزات دندانپزشکی مورد استفاده قرار می‌گیرد. (عواملی که بر انتقال بیماری مثل باکتری‌ها و قارچ‌ها می‌توانند بسیار برای بیماران خطرناک باشند.)
از انجایی که در دندانپزشکی ابزارها ارتباط و تماس مستقیم با خون بدن شخص دارند پس راحتر می توانند عوامل بیماری زا را ازفرد الوده به فرد سالم انتقال دهند و زمینه بیماری او را فراهم کنند.
پس باید ابزارهای آلوده را به بخار اتوکلاوها سپرد. چون بخاری که در اتوکلاو‌ها تولید می‌شود قادر به از بین بردن همه‌ی عوامل میکروب ‌زا است.
اگر تجهیزات مورد نظر را در اتوکلاو قرار دهیم مطمئن می‌شویم که تمیز شده و فاقد هر گونه آلودگی می‌باشند.
از مسائل چالش برانگیز در بحث دندانپزشکی موضوع عفونت است که همیشه موضوعی مهم و نگران کننده برای بیماران و مراجعه کنندگان به مراکز دندانپزشکی می‌باشد.
استفاده کردن از انواع تجهیزات و محلول‌ها تا حدی کمی به استریل کردن تجهیزات کمک کرده اما با حساسیت و چشمگیر شدن این موضوع از دستگاهی به نام اتوکلاو استفاده می‌شود؛ زیرا که اتوکلاو سریعترین و مطمئن‌ترین روش و دستگاه برای استریل و ضدعفونی کردن است.
اتوکلاو‌ دندانپزشکی با بالاترین سطح اطمینان اقدام به پاکسازی ابزار قابل استفاده در محفظه خود می‌کند.

اتوکلاو دندانپزشکی خارجی

اقتصادی ترین شیوه خرید اتوکلاو دندانپزشکی خارجی چیست؟

امروزه شرکت‌های بیشماری در زمینه تولید انواع اتوکلاو فعالیت می‌کنند این گسترده‌گی فعالیت در زمینه تولید انواع اتوکلاو باعث شده است که تنوع این دستگاه در بازار زیاد باشدو همچنین این تنوع فراوانی باعث سردرگمی خریدارن اتوکلاو شده و کار را برای خرید یک دستگاه مناسب سخت می کند.
بی‌شک بعضی اتوکلاو‌های مطرح خارجی مرغوبیت و کارآیی بالاتری دارند و همین امر ما را برای خرید دستگاه اتوکلاو خارجی مصمم تر می‌کند.
حال سوال اینجاست چگونه بتوانیم یک دستگاه اتوکلاو خارجی با قیمت مناسب، که از نظر اقتصادی برای ما بصرفه باشد خرید کنیم؟
ما یک پیشنهاد ویژه برای شما داریم، کافی است به ما اعتماد کرده و مروری در زمینه فعالیت شرکت ما در امر واردات اتوکلاو دندانپزشکی کرده و همچنین نگاهی به لیست قیمت انواع اتوکلاو دندانپزشکی خارجی موجود در لیست محصولات ما بیاندازید.
بی شک با مقایسه قیمت‌ها به این نکته پی خواهید برد که بهترین مکان را برای خرید اتوکلاو دندنپزشکی خارجی انتخاب کرده اید.

مناسب ترین قیمت اتوکلاو خارجی در بازار ایران

این روزها نوسانات شدید قیمت کالاها و علی‌الخصوص ارز در کشور همه‌ی ما را به چالش کشانده است.
خرید‌های بزرگ مثل یک اتوکلاو دندانپزشکی خارجی واقعا چالش برانگیز شده است.
و مدام این سوال در ذهن ما به وجود می‌آید چگونه و از کدام مرجعی خرید کنیم تا کمتر متضرر شویم.

مجموعه فروش ما در زمینه واردات انواع اتوکلاو دندانپزشکی خارجی فعالیت دارد و همواره در زمینه ثبات قیمت‌ها کوشا بوده و سعی کرده‌ایم حداکثر تعادل را حفظ کرده و یک قیمت مناسب را به خریدارن عزیز عرضه کنیم. امیدواریم تلاش‌های ما مثمر ثمر باشد و توانسته باشیم رضایت خاطر شما عزیزان را نیز جلب کرده باشیم.
مشاوره و فروش:
مهندس باقري
راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: 09124575595
شماره ثابت:02128423273
پست الکترونيکي: zenisteb@gmail.com

مطلب پیشنهادی

اتوکلاو دندانپزشکی 22 لیتری آویکو

اتوکلاو دندانپزشکی ۲۲ لیتری آویکو | زنیس طب

اتوکلاو دندانپزشکی ۲۲ لیتری آویکو به عنوان بهترین دستگاه استریل کننده ایرانی به شمار می …

>