آراد برندینگ
خانه / اتوکلاو دندانپزشکی / اتوکلاو دندانپزشکی نو و دست دوم با قیمت روز

اتوکلاو دندانپزشکی نو و دست دوم با قیمت روز

اتوکلاو دندانپزشکی نو و دست دوم با ارزان ترین قیمت روز و با کیفیت درجه یک در این فروشگاه معتبر عرضه می شود. برای خرید انواع اتوکلاو می توانید همین حالا با این مجموعه در تماس باشید.

بهترین اتوکلاو دندانپزشکی نو و دست دوم کدام است؟

دستگاه های اتوکلاو چندین سال است که وظیفه شستشو، استریل سازی و به طور کلی ضدعفونی نمودن وسایل و تجهیزات پزشکی را دارند.
تمامی ابزار و تجهیزات مورد استفاده در یک فرآیند دندانپزشکی توسط پزشک درون اتوکلاو قرار می گیرند و با روشن شدن دکمه استارت، همگی به یک باره استریل می شوند.
دستگاه های اتوکلاو با توجه به ابعاد و حجم های متنوعی که دارند، پس از مدتی نیاز آن مرکز درمانی را مرتفع نمی سازند. به طور مثال در یک مجموعه ابتدا اتوکلاو کوچکتری موجود می باشد و با گذشت زمان و افزایش فرآیندهای پزشکی، مرکز درمانی به جهت استریلیزاسیون ابزار بیشتر، نیاز به دستگاه بزرگتر پیدا خواهد کرد.
از این رو مسئولین دستگاه کارکرده خود را به عنوان اتوکلاو دست دوم به فروش می رسانند. این بهترین فرصت برای افرادی است که به تازگی قصد راه اندازی کسب و کار خود را دارند و می خواهند با یک دستگاه ارزان قیمت تر، فعالیت خود را آغاز کنند.
در نتیجه با خرید اتوکلاو دست دوم خواهید توانست مجموعه خود را با پرداخت هزینه کمتری مجهز نمایید.

اتوکلاو دندانپزشکی نو و دست دوم

نکات مهم در خرید اتوکلاو دست دوم

شایان ذکر است که دستگاه های اتوکلاو به دلیل این که عملیات بسیار حساس و پیچیده ای را انجام می دهند، از قطعات درجه یک و فوق العاده محکمی ساخته می شوند. لذا به ندرت احتیاج به تعمیر پیدا خواهند کرد و خراب می شوند.
پس برای آن که کمترین بها را بابت تهیه اتوکلاو بپردازید، می توانید با خرید یک دستگاه اتوکلاو دندانپزشکی ارزان به صورت دست دوم این کالا را با بهای اندکی نسبت به نمونه نو خریداری نمایید.
در هنگام خرید دستگاه اتوکلاو دست دوم نکاتی وجود دارد که رعایت کردن آن ها بسیار مهم است.
نکات مهم برای خرید این وسیله عبارتند از:

  • بررسی کامل قطعات و روند کارکرد صحیح دستگاه
  • توجه به برند اتوکلاو
  • خرید از یک فروشگاه عرضه کننده معتبر
  • توجه به تعداد سال های کارکرد دستگاه

اگر شما نیز به تازگی قصد ایجاد مطب و یا کلینیک خصوصی خود را دارید، بهتر است در همین ابتدای کار به جای پرداخت هزینه های گزاف، از اتوکلاوهای دست دوم و کارکرده استفاده کنید. در این صورت به راحتی و با قیمت اقتصادی خواهید توانست بهترین دستگاه اتوکلاو را تهیه نمایید.

اتوکلاو دندانپزشکی نو و دست دوم

مناسب ترین قیمت اتوکلاو دندانپزشکی در ایران

این فروشگاه بزرگترین و رسمی ترین مرکز فروش انواع اتوکلاو دندانپزشکی نو و دست دوم در کشور می باشد که سالیان سال است در این حوزه فعالیت دارد.
در این مجموعه بهترین انواع اتوکلاوهای نو از تولید کننده معتبر خریداری شده و اتوکلاوهای دست دوم نیز تنها در صورتی که کاملا سالم بوده باشند از فروشنده آن ها با قیمت مناسبی خریداری گشته است.
از طرفی نیز تمامی دستگاه های کار کرده از نظر کیفی بررسی شده اند تا فقط دستگاه های سالم و مشابه نو به مشتریان ارائه گردند.

از این رو شما خریداران می توانید از بابت کیفیت و کارایی صحیح دستگاه اطمینان کامل را داشته باشید. برای خرید اتوکلاو دندانپزشکی به صورت نو و یا دست دوم همین حالا با این فروشگاه تماس بگیرید.
مشاوره و فروش:
مهندس باقري
راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: 09124575595
شماره ثابت:02128423273
پست الکترونيکي: zenisteb@gmail.com

مطلب پیشنهادی

اتوکلاو دندانپزشکی 22 لیتری آویکو

اتوکلاو دندانپزشکی ۲۲ لیتری آویکو | زنیس طب

اتوکلاو دندانپزشکی ۲۲ لیتری آویکو به عنوان بهترین دستگاه استریل کننده ایرانی به شمار می …

>