آراد برندینگ
خانه / اتوکلاو آزمایشگاهی / عرضه کننده اتوکلاو آزمایشگاه صنایع غذایی

عرضه کننده اتوکلاو آزمایشگاه صنایع غذایی

اتوکلاو آزمایشگاه صنایع غذایی برای از بین بردن انواع میکروب های موجود در مواد غذایی بسیار پر کاربرد می باشد. عرضه کننده اتوکلاو و آزمایشگاهی می بایست این محصول را با کیفیت بسیار بالا ارائه دهد.

اتوکلاو در چه صنایعی کاربرد داد؟

شاید تا به حال از خود پرسیده باشید که اتوکلاو در چه صنایعی کاربرد دارد؟
برای پاسخ به این سوال باید بگوییم که اتوکلاو دستگاه خاص می باشد که در صنایع مختلف کاربرد دارد به همین دلیل کیفیت و جزئیات خاصی که در این دستگاه به کار برده می شود از اهمیت ویژه‌ای برخوردار می ‌باشد.
کاربرد اتوکلاو در صنایع مختلف بر کسی پوشیده نمی ‌باشد و می‌خواهیم برخی از کاربردهای آن را برشماریم از جمله:

  1. صنایع غذایی: از این دستگاه در تمامی خطوط تولید کنسرو سازی استفاده می شود همچنین در تولید خیارشور و یا سس مایونز نیز این دستگاه نقش بسیار مهمی دارد.
  2. صنایع لاستیک سازی: نقش اتوکلاو در این صنعت بسیار پررنگ می باشد و باعث می شود که محصول تولید شده از مقاومت خوبی برخوردار باشد.
  3. صنعت شیشه: از اتو پلاس در صنعت شیشه برای ساخت شیشه های لمینت استفاده می شود خود صنعت شیشه شاخه ‌های مختلفی در دنیای امروز از جمله: صنایع غذایی ساختمان سازی، صنایع خودرو و آزمایشگاه دارد.
  4. صنعت چوب: از اتوکلاو در این صنعت برای حرارت و بخار دادن چوب استفاده می شود تا مقاومت چوب بالا رفته و ماندگاری آن زیاد باشد.
  5. صنایع پزشکی: از اتوکلاو در در پزشکی استفاده های بسیار زیادی می ‌شود که خود صنعت پزشکی دارای شاخه های مختلفی مانند: دندانپزشکی، آزمایشگاه و بیمارستانها، داروسازی می باشد.

با بیان این مطالب در می یابیم که اتوکلاو در دنیای امروز جزء جدانشدنی از زندگی بشر می ‌باشد و روز به روز بر کیفیت این دستگاه ها افزوده می شود تا بتواند بهترین کارایی را داشته باشد.

اتوکلاو آزمایشگاه صنایع غذایی

اتوکلاو آزمایشگاه صنایع غذایی و اهمیت آن

با پیشرفت های علم و تکنولوژی و ماشینی شدن زندگی بشر استفاده از مواد غذایی آماده شده بسیار زیاد می باشد.
مواد غذایی که در کارخانه ها تولید می شود علاوه بر رعایت اصول بهداشتی در آن ها باید به طور کامل استرلیزه باشند تا برای سلامت افرادی که از این مواد غذایی استفاده می کنند خطر ناک نباشد.
کارخانه های صنایع غذایی پس از تولید مواد غذایی در مرحله نهایی تهیه با استفاده از اتوکلاو آزمایشگاه صنایع غذایی از سلامت آن ها اطمینان حاصل می کنند.
اتوکلاو آزمایشگاه صنایع غذایی در سایزهای مختلف با مخزن های استیل و فولادی وجود دارد که نقش استریل کننده مواد غذایی را ایفا می‌کند.
کاربرد مهمی که اتوکلاو در صنعت غذایی دارد مربوط به تولید غذاهای کنسروی می باشد قوطی های آماده مواد غذایی را در معرض فشار آب قرار می ‌دهند تا دمای داخل قوطی ها تا حدی بالا برود که هیچ گونه میکروبی در آن باقی نماند.

در واقع روش های زیادی برای استریل مواد غذایی وجود دارد که استفاده از بخار توسط دستگاه اتوکلاو به دلیل آسان بودن و قابل کنترل بودن و همچنین سرعت بالا از روش های دیگر مناسب تر می باشد.

عرضه انواع اتوکلاو آزمایشگاهی بی واسطه

اتوکلاو آزمایشگاهی دارای انواع مختلفی می باشد که هر کدام در صنایع گوناگونی کاربرد دارند.
یکی از دستگاه های پرکاربرد و به صرفه و در استریل مواد مختلف می باشد.
به دلیل استفاده فراوان و کاربرد خوبی که این دستگاه دارد بهتر است که عرضه انواع اتوکلاو آزمایشگاهی بدون واسطه صورت بگیرد تا از قیمت مناسب تری برخوردار باشد.

همچنین عرضه اتوکلاو ها از طریق نمایندگی های معتبر فروش باعث می شود که با خیال راحت محصولی با گارانتی و خدمات پس از فروش تهیه کنید تا در صورت لزوم بتوان به راحتی از این امکانات استفاده کرد.
مشاوره و فروش:
مهندس باقري
راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: 09124575595
شماره ثابت:02128423273
پست الکترونيکي: zenisteb@gmail.com

مطلب پیشنهادی

اتوکلاو آزمایشگاه میکروبیولوژی

اتوکلاو آزمایشگاه میکروبیولوژی | قیمت روز اتوکلاو

اتوکلاو آزمایشگاه میکروبیولوژی با ظرفیت های ۱۰، ۲۵، ۷۵ و ۱۰۰ لیتری، به قیمت روز …

>