آراد برندینگ
خانه / اتوکلاو بوستر / استعلام قیمت اتوکلاو بوستر ۱۸ لیتری از نمایندگی

استعلام قیمت اتوکلاو بوستر ۱۸ لیتری از نمایندگی

اتوکلاو بوستر ۱۸ لیتری در این نمایندگی فروش معتبر عرضه می گردد. خریداران می توانند جهت استعلام قیمت انواع اتوکلاو از طریق این مجموعه اینترنتی اقدام کنند.

چرا دندانپزشکی ها به اتوکلاو نیاز دارند؟

همانطور که می دانید ضد عفونی و استریل سازی از مهم ترین موارد در مراکز درمانی می باشد که دندانپزشکی ها نیز از این قاعده مستثنا نیستند. استریلیزاسیون از این جهت که با سلامت و بهداشت بیمار در ارتباط است بسیار مهم و ضروری است.
در طول سال های گذشته، انواع مختلفی از روش های استریلیزاسیون مانند گرمای خشک و بخار شیمیایی وجود داشته است. اما هیچ یک به اندازه اتوکلاو ها که به عنوان دستگاه های ضدعفونی کننده بخار نیز شناخته می شوند، قابل اعتماد نیستند.
با وجود یک دستگاه اتوکلاو در کلینیک و یا مطب دندانپزشکی، به راحتی می توان تمامی تجهیزات را با فشار بالا و دمای ۱۰۰ درجه سانتی گراد در محیط خلاء به صورت روزانه استریل نمود.
در حال حاضر با توجه به ضرورت استفاده از اتوکلاوها، انواع مختلفی از اتوکلاو با کیفیت های متفاوتی ساخته و وارد بازار شده اند. در این بین ما قرار است اتوکلاو بوستر ۱۸ لیتری را به شما معرفی کنیم.

معرفی اتوکلاو بوستر ۱۸ لیتری برای دندانپزشکی ها

به جرات می توان گفت که اتوکلاو بوستر مناسب ترین نوع اتوکلاو برای دندانپزشکی هاست، زیرا حجم آن ۱۸ لیتر است که برای استریلیزاسیون تجهیزات دندانپزشکی کافی می باشد و همچنین به صورت رومیزی و افقی موجود بوده که قابلیت استفاده آسان در کلینیک یا مطب دندانپزشکی را دارد.
از جمله مشخصات منحصر به فرد اتوکلاو بوستر ۱۸ لیتری موارد زیر را می توان نام برد:

  • دارای سیکل استریل سریع
  • دارای قفل مکانیکی به جهت بالا بردن ایمنی دستگاه
  • دارای میکروپروسسور الکترونیکی
  • دارای سیستم خشک کن پیشرفته
  • دارای سیستم کنترل نوسانات برق
  • دارای سیستم کنترل نشت بخار
  • دارای ضمانت و خدمات پس از فروش

پیشنهاد ما به شما دندان پزشکان عزیز، خرید اتوکلاو بوستر ۱۸ لیتری از یک مرکز فروش شناخته شده می باشد، که ما در ادامه به معرفی آن خواهیم پرداخت.

اتوکلاو بوستر 18 لیتری

مناسب ترین قیمت اتوکلاو در نمایندگی معتبر

همانطور که متوجه شدید ضرورت استفاده از اتوکلاوها باعث ساخت انواع اتوکلاوهای بی کیفیتی شده است که افرادی سودجو در بازار فروش، در حال توزیع و عرضه آن ها با قیمتی بسیار گران تر خواهند بود.
در نتیجه اگر برای خرید اتوکلاو به مراکز فروش حضوری بروید، تشخیص کیفیت مرغوب این نوع دستگاه برای شما خریداران بسیار دشوار می شود.
بنابر این برای دریافت قیمت اتوکلاو بوستر ۱۸ لیتری به عنوان با کیفیت ترین اتوکلاو دندانپزشکی می توانید با اطمینان خاطر، به این مرکز فروش غیر حضوری به صورت اینترنتی مراجعه کنید. این نمایندگی فروش انواع دستگاه های اتوکلاو با کیفیتی اعلا را دارا بوده و با قیمتی منصفانه و ارزان تر به فروش می رساند.
شما می توانید جهت خرید اتوکلاو بوستر ۱۸ لیتری برای کلینیک دندانپزشکی خود از طریق این نمایندگی فروش معتبر اقدام کرده و سفارش خود را به آسانی به ثبت برسانید. کارشناسان فروش ما پاسخگوی تمامی سوالات شما پیرامون خرید انواع اتوکلاو خواهند بود.

مشاوره و فروش:
مهندس باقري
راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: 09124575595
شماره ثابت:02128423273
پست الکترونيکي: zenisteb@gmail.com
>