آراد برندینگ
خانه / اتوکلاو دندانپزشکی / اتوکلاو مطبی مخصوص دندانپزشکی | بازار فروش اتوکلاو

اتوکلاو مطبی مخصوص دندانپزشکی | بازار فروش اتوکلاو

اتوکلاو مطبی مخصوص دندانپزشکی در این مرکز فروش مستقیم، با ارزان ترین قیمت بازار به فروش می رسد. همین حالا جهت خرید اینترنتی و بدون واسطه دستگاه اتوکلاو در کمترین زمان ممکن با ما تماس بگیرید.

اتوكلاو دستگاهی است كه برای عملیات سترون سازی (به معنای نابودی یا حذف همه اشكال حیات میكروبی) به كار می رود. این دستگاه با استفاده از حرارت بالای بخار این عمل را انجام می دهد.
دندانپزشکان هر روز با لوازمی سر و کار دارند که لازم است قبل از استفاده، استریل شوند. این کار توسط اتوکلاو مطبی مخصوص دندانپزشکی انجام می شود.

اتوکلاو مخصوص دندانپزشکی و انواع آن

اتوکلاو دندانپزشکی یکی از انواع دستگاه های استریل می باشد که در مطب های دندانپزشکی، کلینیک های پوست و مو، مامایی و سایر مراکز درمانی و بهداشتی به صورت رومیزی کاربرد دارد و با ایجاد یک محیط داغ و مناسب، شرایط را برای استریل کردن لوازم مصرفی فراهم می کنند.
با توجه به اهمیت و حساسیت بالای این دستگاه، در تمام مراحل طراحی و ساخت دستگاه علاوه بر در نظر گرفتن دستورالعمل استانداردهای ملی ۴۸۶۰ و ۴۸۶۳، کلیه فرآیندهای تولید محصول مطابق با استانداردهای اروپایی CE، EN 13060 و ISO 13485 نیز انجام می شود.
به طور کلی اتوکلاوهای دندانپزشکی دارای ۳ کلاس هستند:

  1. دستگاه اتوکلاو کلاس N: معمولاً برای ابزارهای جامد بدون پوشش قابل استفاده است. برای خرید و انتخاب این مدل باید بسیار دقت کرد چرا که این دستگاه برای استریل وسایل پوشش دار (مثل دستکش) و لوازم حفره دار به کار نمی رود.
  2. دستگاه اتوکلاو کلاس S: این مدل هم مانند کلاس N برای ابزارهای جامد می باشد با این تفاوت که هم برای وسایل روکش دار و هم بدون روکش و همچنین وسایل سوراخ دار نیز مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین دستگاه دارای پمپ وکیوم و سیکل خشک کن می باشد.
  3. دستگاه اتوکلاو کلاس B: این مدل علاوه داشتن تمام قابلیت های کلاس N و S، مواد نساجی را هم استریل می کند. این دسته از اتوکلاوها دارای پمپ وکیوم قوی نیز هستند.

اتوکلاو مطبی مخصوص دندانپزشکی

بررسی قیمت اتوکلاو مطبی مخصوص دندانپزشکی

می دانید که عملیات میکروب زدایی و استریلیزاسیون، بخش غیر قابل انکار در مطب های دندانپزشکی می باشد که بسیار حائز اهمیت است. از این رو وجود اتوکلاوها بدین منظور ضرورت دارد.
همانطور که گفته شد اتوکلاوهای دندانپزشکی بر اساس قابلیت به سه کلاس تقسیم می شوند که باید قبل از خرید حتماً این مورد مهم را در نظر داشت.
همچنین از لحاظ ابعاد و ظرفیت دارای انواع مختلفی هستند که به طور متداول اتوکلاوهای دندانپزشکی رومیزی بوده و دارای ظرفیت کمتری نسبت به اتوکلاوهای بیمارستانی می باشند.
قیمت اتوکلاو دندانپزشکی در بازار ایران با توجه به برند سازنده، کلاس دستگاه، ظرفیت آن و نواسانات نرخ ارز تعیین می شود.

خرید بدون واسطه اتوکلاو دندانپزشکی مارک خوب

با توجه به نیاز مبرمی که به دستگاه اتوکلاو در مطب های دندانپزشکی حس می ‌شود؛ اغلب افراد به دنبال خرید این دستگاه با کیفیت خوب و قیمت مقرون به صرفه هستند.
در بین مراکز متعدد فروش دستگاه های اتوکلاو، انتخاب مرکزی که کمترین تعداد واسطه ها در آن حضور داشته باشند کمک زیادی به تهیه دستگاه با قیمت مناسب تر می کند.
خرید اینترنتی اتوکلاو از این فروشگاه می تواند مزایای بسیار زیادی برای خریداران به دنبال داشته باشد که توجه به این شرایط ویژه افراد را مجاب می ‌کند تا اتوکلاو مطبی مخصوص دندانپزشکی را به صورت غیر حضوری تهیه نمایند.

به طور کلی امکان سفارش از تمامی نقاط کشور بدون صرف وقت و هزینه و مهم تر از آن امکان تهیه دستگاه اتوکلاو با قیمت اقتصادی جزو مهمترین مزایایی است که فرد را به خرید اینترنتی از این مرکز ترغیب می کند.
مشاوره و فروش:
مهندس باقري
راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: 09124575595
شماره ثابت:02128423273
پست الکترونيکي: zenisteb@gmail.com

مطلب پیشنهادی

اتوکلاو یوروندا کلاس B

۲ برند برتر اتوکلاو دندانپزشکی ایتالیایی با قیمت باورنکردنی

۲ برند برتر اتوکلاو دندانپزشکی ایتالیایی را همین حالا با قیمت باورنکردنی و بدون هیچ …

>