آراد برندینگ
خانه / اتوکلاو 25 لیتری / خرید اتوکلاو ۲۵ لیتری در فروش ویژه

خرید اتوکلاو ۲۵ لیتری در فروش ویژه

خرید اتوکلاو ۲۵ لیتری در فروش ویژه همین حالا با قیمت باورنکردنی در این مجموعه امکان پذیر است. بهترین اتوکلاو آزمایشگاهی پیشرفته را از این مرکز معتبر می توان به صورت مستقیم خرید.

اتوکلاو و نقش مهم آن در آزمایشگاه های میکروبیولوژی

علم میکروبیولوژی یک نوع دانشی است که در زمینه بررسی موجودات زنده ذره بینی به کار می رود و می تواند در بسیاری از زمینه های میکروب شناسی، قارچ شناسی و سایر عوامل مربوطه کاربرد داشته باشد.
دانشمندان متخصص این رشته، تمام یاخته های کوچک از پروکاریوت های ابتدایی گرفته تا یوکاریوت های کوچک را مورد مطالعه قرار می دهند، و می توان گفت که اهمیت این علم و پروژه بسیار بالا است و جزو سرمایه های هر کشوری محسوب می شوند.
حساسیت این رشته که در آزمایشگاه های میکروبیولوژی مورد استفاده قرار می گیرد، موجب شده تا تمامی تجهیزات و ظرف این مکان کاملا استریل گردند، به همین جهت دستگاه هایی پیشرفته با نام اتوکلاو طراحی و تولید شد.
اتوکلاو آزمایشگاهی ۲۵ لیتری از مهمترین تجهیزاتی است که به عنوان یک دستگاه استریلیزاسیون در آزمایشگاه مورد استفاده قرار می گیرد.
در اصل اتوکلاوها نه تنها برای استریل کردن وسایل و مواد آزمایشگاهی، بلکه به جهت استریل نمودن تمامی تجهیزات مراکز بهداشتی به کار می روند.
به وسیله استریل تمامی میکروارگانیسم ها و عوامل انتقال دهنده آن‌ ها از جمله قارچ، باکتری، هاگ یا اسپور و ویروس از سطح اجسام به طور کامل پاکسازی می‌ شوند.
اتوکلاو ها به کمک روش های فیزیکی، شیمیایی یا با استفاده از بخار اشباع شده باعث انجام فرآیند استریل کردن می شوند که این عمل تحت حرارت و فشار بسیار بالا انجام می گیرد.

اتوکلاو ۲۵ لیتری آزمایشگاهی با مشخصات ویژه

همانگونه که مستحضر هستید، اتوکلاوها مهم ترین تجهیزات مراکزی بهداشتی درمانی نظیر آزمایشگاه ها هستند که فعالیت آن ها در فشار و دمای بالا و با استفاده از بخار آب می باشد.
اتوکلاوهای آزمایشگاهی به شکل یک استوانه دردار هستند که بدنه ای تمام فلزی دارند.
از مشخصات خرید اتوکلاو ۲۵ لیتری می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مجهز به سیستم کنترل الكترونيكی
  • دارای برنامه استريليزاسيون
  • بدنه تمام استیل (فولاد با پوشش رنگ استانيک)
  • دارای شير اطمینان ايتاليايی با گواهی CE
  • مجهز به هشدار دهنده افزایش و کاهش حرارت و فشار
  • دارای سیستم هشدار دهنده باز بودن درب، هشدار دهنده کمبود آب، سیستم قفل ایمنی درب

خرید اتوکلاو 25 لیتری

سفارش خرید اتوکلاو ۲۵ لیتری با قیمت مناسب

مرکز خرید اتوکلاو ۲۵ لیتری به عنوان بزرگترین و معتبرترین توزیع کننده تجهیزات پزشکی مدت هاست که در بازار داخل و در عرصه حوزه سلامت جای گرفته است.

این شرکت معتبر میزان کیفیت، مشخصات، نحوه کاربرد، کارآیی و قیمت اتوکلاو ۲۵ لیتری را در اختیار مشتریان قرار می دهد و با این امر موجب می شود، تا کاربران بتوانند به مقایسه قیمت ها بپردازند و در این صورت حق انتخاب بیشتری داشته باشند.
سفارش آنلاین نیز یکی از خدمات مهم این مجموعه می باشد که به واسطه اینترنتی شدن خرید و فروش ها انجام می شود؛ و این روش موجب برقراری ارتباط مستقیم کاربران و تولید کننده می گردد.
جهت ثبت سفارش یا کسب اطلاعات بیشتری درباره محصول با کارشناسان این مرکز تماس حاصل فرمایید.

مشاوره و فروش:
مهندس باقري
راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: 09124575595
شماره ثابت:02128423273
پست الکترونيکي: zenisteb@gmail.com

مطلب پیشنهادی

دستگاه اتوکلاو 25 لیتری

قیمت روز دستگاه اتوکلاو ۲۵ لیتری درجه یک

دستگاه اتوکلاو ۲۵ لیتری درجه یک از ابزارهای لازم و ضروری مراکز درمانی می باشد، …

>