آراد برندینگ
خانه / اتوکلاو آزمایشگاهی / قیمت خرید اتوکلاو آزمایشگاهی ارزان

قیمت خرید اتوکلاو آزمایشگاهی ارزان

قیمت خرید اتوکلاو آزمایشگاهی یکی از دغدغه های آزمایشگاه داران است که اگر با ثبت سفارش از طریق این سایت همراه باشد، قطعا قیمتی رقابتی و اقتصادی تر خواهد بود.

کلاس های مختلف اتوکلاو آزمایشگاهی

همان طور که می دانید استریلیزاسیون و میکروب زدایی از مهمترین موضوعاتی است که در تمامی اعصار مورد توجه قرار داشته است. هرچه یک محیط درمانی یا آرایشی تمیزتر باشد مسلما می تواند مراجعین بیشتری را به خود جذب کند.
رعایت بهداشت تنها در محیط خلاصه نمی شود، به طوری که استریل سازی ابزارآلات و تجهیزات نیز مهم ترین جزء میکروب زدایی به شمار می روند.
در تمامی مراکز درمانی از جمله بیمارستان ها، مطب ها، کلینیک ها، درمانگاه ها و آزمایشگاه ها روزانه تعدادی وسیله به کار می روند که می توانند افراد دیگر را به بیماری های میکروبی و عفونی دچار کنند. از این رو باید به نحو احسنت استریل و پاک سازی شوند.
چندین سال است که تمامی مراکز نام برده توسط دستگاه هایی به نام اتوکلاو مجهز می شوند تا بتوانند به راحتی تمامی ابزارآلات خود را در پایان ساعات کاری استریل نمایند.
شایان ذکر است که خرید اتوکلاو آزمایشگاهی نیز به عنوان اصلی ترین و مهم ترین تجهیزات یک آزمایشگاه محسوب می شود چرا که در آزمایشگاه ها انواع فرآیندها و آزمایش هایی صورت می پذیرد که پس از آن باید ابزارآلات مورد استفاده استریل گردند.
اتوکلاو ها مدل ها و انواع متنوعی دارند که به اصطلاح به آن ها کلاس می گویند. کلاس های مختلف انواع اتوکلاو عبارتند از:

  • اتوکلاو کلاس B
  • اتوکلاو کلاس C
  • اتوکلاو کلاس N
  • اتوکلاو کلاس D

با توجه به نامگذاری انجام شده، اتوکلاوهای آزمایشگاهی در دسته اتوکلاوهای کلاس D قرار می گیرند.

قیمت خرید اتوکلاو

چه نکاتی حین خرید اتوکلاو آزمایشگاهی مهم است؟

طبق مطالب ذکر شده متوجه شدید، آزمایشگاه ها نیز از جمله مراکزی هستند که باید توسط دستگاه های استریل کننده و میکروب زدا مجهز شوند. از این رو تمامی کسانی که به تازگی قصد راه اندازی آزمایشگاه را دارند این دستگاه را باید در ابتدا خریداری نمایند.
در حین خرید اتوکلاو آزمایشگاهی لازم است تا نکاتی را در نظر قرار دهید، از جمله:

  • خرید دستگاه اتوکلاو در حجم متناسب با نیاز روزانه آزمایشگاه
  • خرید دستگاه اتوکلاو با برندهای معروف و شناخته شده
  • خرید دستگاه اتوکلاو از یک فروشگاه معتبر عرضه کننده
  • خرید دستگاه اتوکلاو دارای خدمات پس از فروش و گارانتی

ارزان ترین و مناسب ترین قیمت خرید اتوکلاو را فقط و فقط می توان از طریق یک فروشگاه عرضه کننده معتبر و رسمی در کشور خریداری نمود.
ما در ادامه معتبرترین فروشگاه ارائه دهنده انواع دستگاه های اتوکلاو را به شما معرفی نموده ایم، کافی است برای خرید یک دستگاه اتوکلاو آزمایشگاهی تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

بهترین قیمت اتوکلاو استیل در بازار آنلاین

این مجموعه یک فروشگاه رسمی در کشور است که تمامی تجهیزات و دستگاه های پزشکی را از مشهورترین برندها با کیفیت خیلی خوب دارا می باشد.
در این فروشگاه قیمت فروش اتوکلاو بسیار مناسب و اقتصادی می باشد، چرا که این مجموعه دستگاه های خود را به صورت مستقیم و بدون هیچ گونه واسطه ای به بازار عرضه می کند.
شما پزشکان محترم که قصد خرید انواع اتوکلاو را برای مطب، کلینیک و یا آزمایشگاه خود دارید می توانید نازل ترین قیمت خرید اتوکلاو را تنها از مجموعه ما بخواهید.
شما می توانید سفارش اینترنتی خود را به راحتی و از طریق شماره های مندرج ثبت نموده و درب محیط کار تحویل بگیرید.

مشاوره و فروش:
مهندس باقري
راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: 09124575595
شماره ثابت:02128423273
پست الکترونيکي: zenisteb@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت اتوکلاو ایستاده

قیمت اتوکلاو ایستاده مدل آزمایشگاهی

قیمت اتوکلاو ایستاده در این شرکت اینترنتی ارزان تر از سایر مراکز است. این مرکز …

>