آراد برندینگ
خانه / اتوکلاو رومیزی / فروش اتوکلاو رومیزی ارزان قیمت

فروش اتوکلاو رومیزی ارزان قیمت

فروش اتوکلاو رومیزی ارزان قیمت سبب می شود تا کلیه مرکز بتوانند از این دستگاه پرکاربرد تهیه کنند، در این مجموعه امکان ثبت سفارش و فروش دستگاه اتوکلاو با قیمت ارزان و کاملا اقتصادی فراهم آمده است.

کارایی اتوکلاو رومیزی بخار

اتوکلاوهای بخار دستگاه های قدرتمند برای استریل انواع لوازم و ابزار های پزشکی هستند. البته این نکته را نیز نباید نادیده گرفت که اتوکلاوهای بخار در صنعت نیز برای استریل به کار می روند.
این دستگاه ها در انواع مختلفی تولید می شوند!
دستگاه اتوکلاو رومیزی نیز یکی از انواع اتوکلاوهای بخار در نوع مطبی است. فروش اتوکلاو رومیزی بخار در نمایندگی ما با تخفیف ویژه انجام می گیرد.
دستگاه اتوکلاو رومیزی در کلینیک های دندانپزشکی با فشار بالای بخار آب کار استریل انواع لوازم را انجام می دهد.
البته نکته مهمی که نباید در مورد محدودیت کاری دستگاه اتوکلاو رومیزی فراموش شود، این است که این دستگاه با تولید دمایی فراتر از ۱۲۰ درجه سانتی گراد می تواند لوازم حساس را کاملا از بین ببرد.
بنابراین هرگز وسایل حساس به دما را در این دستگاه برای استریل قرار ندهید.
اتوکلاو رومیزی دارای سایز بندی های مختلف است. همواره می توانید در مرکز فروش اتوکلاو رومیزی و نمایندگی مجاز ما دستگاه اتوکلاو رومیزی را در هر اندازه ای که مد نظرتان است، سفارش دهید.

فروش اتوکلاو رومیزی

پارامترهای مهم در یک دستگاه اتوکلاو بخار چیست؟

دستگاه های اتوکلاو در جهت استریل کردن ابزارهای پزشکی و آزمایشگاهی با استفاده از فشار و دمای بالا به کار می روند. همه دستگاه‌ های اتوکلاو دارای یک محفظه مقاوم هستند که از بخار اشباع شده و با افزایش دما جهت استریلیزاسیون عمل استریل را به خوبی انجام می ‌دهند.
معمولاً دستگاه ‌های اتوکلاو با توجه به نحوه کاربردی که دارند، از شکل‌های مختلف به صورت استوانه ای تا مکعب هایی با ابعاد گوناگون تشکیل می ‌شود، که هر کدام از این دستگاه‌ ها به طور کامل هر گونه میکروب و باکتری را از بین می ‌برند.
به طور کلی برخی از پارامترها و بخش های مهم در هر دستگاه اتوکلاو وجود دارد که سبب انجام عمل استریلیزاسیون به بهترین شکل ممکن می گردد.
در اینجا به برخی از مهمترین پارامترهای مهم یک دستگاه اتوکلاو بخار اشاره می ‌کنیم:

 • محل قرارگیری ظروف مختلف مانند لوله های آزمایش
 • سیستم کنترل دستگاه اتوکلاو بر اساس پارامتر اصلی دما، زمان و فشار
 • سوپاپ اطمینان جهت افزایش ایمنی دستگاه اتوکلاو مورد استفاده در بویلرها و مخازن تحت فشار
 • سیستم خلا و پمپ خلا برای خروج هوای درون محفظه بخار آب
 • مولد بخار در جهت گرم کردن آب و تولید بخار با استفاده از قطعات الکترونیکی

سفارش دستگاه از مرکز فروش اتوکلاو رومیزی

هنگامی که می خواهید برای خرید یکی از تجهیزات پزشکی و دستگاه های استریل اقدام نمایید، می شوید که فروشگاه های زیادی برای ثبت سفارش تان در شهر وجود دارد.
اما از بین این فروشگاه ها مناسب ترین آنها نمایندگی ‌ها یا مراکز فروش اتوکلاو رومیزی هستند که از جانب تولید کننده دستگاه را به شما برسانند.
اگر بخواهید برای سفارش دستگاه اتوکلاو بخار از نوع رومیزی در هر اندازه ای به واسطه ها مراجعه نمایید هرگز نمی توانید از موارد زیر مطمئن باشید:

 • کیفیت
 • ضمانت نامه
 • خدمات پس از فروش
 • قیمت مناسب

شما در نمایندگی های مجاز دستگاه ها و خدمات را به صورت غیر مستقیم از بهترین تولید کننده های تجهیزات استریل دریافت می کنید. هنگامی که برای ثبت سفارش تان به مرکز فروش اتوکلاو رومیزی ما می ‌آیید. در واقع در حال ارتباط با تولید کننده این دستگاه ها هستید.
توجه به این مهم اگر خواهان خرید یک دستگاه اتوکلاو رومیزی هستید می توانید در تماس با شماره های درج شده با نماینده بهترین تولید کننده تجهیزات استریل و اتوکلاو های رومیزی بخار در ارتباط باشید.

فروش اتوکلاو رومیزی

خرید بهترین اتوکلاو رومیزی استریل کننده

بدون شک دستگاه های اتوکلاو رومیزی بخار از پرفروش ترین و البته کاراترین دستگاه های اتوکلاو در رده تجهیزات استریلیزه بخار هستند.
اما همین دستگاه های کارا نیز در نوع خود دارای درجه بندی کیفی هستند و ممکن است تولید یک شرکت دارای کیفیت کافی برای انجام کار استریل نباشد.
این در حالی است که بهترین تولید کننده دستگاه اتوکلاو رومیزی می تواند خدمات بسیار با کیفیت را به واسطه دستگاه اتوکلاو رومیزی به مشتری ارائه کند.
با توجه به این مطلب هنگامی که می خواهید برای خرید دستگاه اتوکلاو اقدام کنید باید بتوانید با اطلاعات لازم بهترین اتوکلاو رومیزی استریل کننده تجهیزات دندانپزشکی و مطب ها را تهیه نمایید.
اگر در این رابطه علم کافی ندارید، بهتر است با مراجعه به بهترین تولید کنندگان تجهیزات استریل و مشاوره های رایگان در مراجع معتبر برای خرید بهترین دستگاه استرلیزه کننده رومیزی اقدام کنید.
فروشگاه ما به عنوان نمایندگی مجاز بهترین عرضه کننده تجهیزات استریل همواره می ‌تواند بهترین اتوکلاو رومیزی برای استریل لوازم فلزی را به شما عزیزان ارائه دهد.
ما از سالیان پیش از جانب بهترین تولید کننده تجهیزات استریل فروش اتوکلاو رومیزی باکیفیت بالا را انجام می دادیم.
در این رابطه می توانید بر روی مشاوره های تخصصی و در عین حال رایگان که مهندسان بخش فروش ما در اختیارتان قرار می دهند حساب ویژه‌ای باز کنید.

خرید ارزان از مرکز فروش اتوکلاو

اگر یکی از معیارهای مهم در خرید دستگاه اتوکلاو برای شما قیمت تجهیزات استریل است فروشگاه ما اولین و آخرین انتخاب شما برای ثبت سفارش می باشد.
ما به عنوان مرکز فروش اتوکلاو رومیزی ارزان قیمت می توانیم بهترین و با کیفیت ترین دستگاه های استرلیزه را با قیمتی استثنایی به شما ارائه کنیم.
بدون شک قیمتی که برای فروش اتوکلاو رومیزی در نمایندگی ما به شما ارائه می گردد با هیچ فروشگاه دیگر قابل مقایسه نیست!
اگر در این رابطه دچار شک و ابهام هستید می توانید با استعلام قیمت اتوکلاو ۲۵ لیتری رومیزی در فروشگاه های دیگر و مقایسه این قیمت با قیمت ارائه شده به شما در نمایندگی ما تمام شک های خود را از بین ببرید.
البته نکته ای که نباید فراموش کنید این است که در نمایندگی ما در قبال قیمت مناسب، دستگاه اتوکلاو رومیزی با کیفیت بالایی را خریداری می‌کنید.
ممکن است در فروشگاهی دیگر قیمت فروش اتوکلاو رومیزی را به صورت بسیار ارزانتری به شما ارائه کنند؛ اما شما به عنوان یک مشتری هوشیار باید جنبه‌ های کیفیتی یک دستگاه را نیز در هنگام خرید خود در نظر بگیرید.

فروش اتوکلاو رومیزی

۵ راه مهم برای خرید دستگاه اتوکلاو آزمایشگاهی

یکی از مسائل بسیار مهم که در محیط‌ های آزمایشگاه و کلیه مراکز بهداشتی و درمانی باید به آن توجه شود کنترل میزان عفونت ها است.
کنترل این شرایط با کمک دستگاه های ضدعفونی انجام می شود، که به شکل کامل ابزارهای مختلف پرکاربرد در این مراکز را مورد استریل و سترون زدایی قرار می‌ دهند.
تجهیزاتی که دارای حفره و منفذ هستند ممکن است میزان آلودگی بیشتری را در خود نگه دارند و تنها راه استریل این ابزارها استفاده از دستگاه اتوکلاو آزمایشگاهی با کلاس بی است.
به دلیل تنوع بالای دستگاه های اتوکلاو در بازار از لحاظ کلاس کاری، ابعاد و اندازه و بسیاری از موارد دیگر نیاز به داشتن اطلاعات کافی در این حوزه می باشد تا بتوان بهترین دستگاه را تهیه کرد.
در این بخش قرار است به ۵ راه مهم برای خرید دستگاه اتوکلاو آزمایشگاهی باکیفیت بالا اشاره کنیم، از جمله:

 1. شناخت مدل دستگاه
  دستگاه اتوکلاو آزمایشگاهی در شکل ها و ابعاد مختلف وجود دارند که شناخت هر کدام از این شکل ها به صورت اتوکلاوهای عمودی و یا اتوکلاوهای رومیزی کمک می کند تا متناسب فضا و نوع ابزارها دستگاه مناسب را انتخاب کرد.
 2. موقعیت استفاده از اتوکلاو
  معمولاً از دستگاه های استریل در همه واحدهای بیمارستانی و درمانی استفاده می ‌شود، مشخص کردن بخش پزشکی بیمارستانی و یا آزمایشگاه ها و دندانپزشکی ها کمک می کند تا دستگاه اتوکلاو متناسب با آن فضا تهیه گردد؛ زیرا دستگاه اتوکلاو از لحاظ کلاس کاری و ابعاد متناسب با فضاهای مختلف تولید شده‌ اند، تا بتواند جوابگوی نیاز مراکز باشد.
 3. روش های استریل کردن
  در هنگام خرید دستگاه اتوکلاو به روش های مختلفی که جهت استریل سازی مورد استفاده قرار می گیرند، دقت کنید در حال حاضر روش های مختلف مانند تابش، گرما ساز، پلاسما و همچنین بخار وجود دارد که هر کدام از آنها در شرایط خاصی کاربرد دارند، بهترین این دستگاه ها را می توان به شکل اتوکلاوهایی با کارکرد بخار معرفی کرد.
 4. گارانتی و خدمات پس از فروش
  در حال حاضر دستگاه های اتوکلاو توسط شرکت های مختلفی تولید می شوند؛ اما انتخاب بهترین نوع دستگاه با توجه به گارانتی و خدمات پس از فروشی که به همراه دستگاه ارائه می گردد اهمیت زیادی پیدا می ‌کند. برخی از دستگاه‌ ها با داشتن خدمات پس از فروش طولانی مدت و گارانتی های بی قید و شرط اطمینان کامل را در خریدار ایجاد می کند.
 5. کیفیت و قیمت
  دو عامل بسیار مهم کیفیت دستگاه و قیمت که با یکدیگر رابطه مستقیم دارند جزء عوامل مهمی است که در هنگام خرید باید مد نظر قرار بگیرد، در واقع باید دستگاه باکیفیت بالا و قیمت مناسب با توجه به نوع برند سازنده و ابعاد دستگاه انتخاب شود.

فروش اتوکلاو رومیزی

فروشگاه ما دریچه نو برای خرید مطمئن اتوکلاو

ما از ابتدای کارمان در نمایندگی فروش تجهیزات پزشکی و لوازم استریل به دنبال ایجاد خرید مشتری مدار بودیم.
از لحاظ تجاری یک فروش موفق زمانی صورت می گیرد که سود فروش دستگاه بین اما و مصرف کننده تقسیم شود. بر اساس اصول کاری ما، همواره خریدی اقتصادی و در عین حال کیفی می تواند برای ما و خریدار تجهیزات استریل ایده‌آل باشد.
اگر شما مشتری گرامی به دنبال خریدی اقتصادی و در عین حال با کیفیت هستید با مراجعه به نمایندگی های فروش مجاز تجهیزات استریل ما می توانید به این مهم دست پیدا کنید.
قیمت فروش اتوکلاو رومیزی در فروشگاه ما بسیار مناسب است.
شما در عین حال که قیمت مناسبی را برای دستگاه اتوکلاو رومیزی می پردازید، کیفیت بسیار بالایی را نیز خریداری می ‌کنید.
برای کسب اطلاعات و مشاوره های لازم برای ثبت سفارش دستگاه اتوکلاو رومیزی در فروشگاه ما می توانید با شماره های درج شده در تماس باشید.

مشاوره و فروش:
مهندس باقري
راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: 09124575595
شماره ثابت:02128423273
پست الکترونيکي: zenisteb@gmail.com

مطلب پیشنهادی

دستگاه اتوکلاو رومیزی در پزشکی

راهنمای خرید دستگاه اتوکلاو رومیزی در پزشکی

دستگاه اتوکلاو رومیزی در پزشکی را می توانید هم اکنون با راهنمایی های رایگان این …

>