آراد برندینگ
خانه / تجهیزات پزشکی / فروشگاه اینترنتی اتوکلاوهای ایرانی

فروشگاه اینترنتی اتوکلاوهای ایرانی

اتوکلاو های ایرانی را با مقرون به صرفه ترین قیمت به صورت مستقیم از فروشگاه اینترنتی خریداری کنید. در کمترین زمان ممکن بهترین اتوکلاو تولید داخل را از ما تحویل بگیرید.

اتوکلاوهای ایرانی چه مزایایی دارند؟

همانطور که می دانید دستگاه اتوکلاو وسیله ای است که از آن به منظور استریل کردن ابزار و وسایل با روش هایی از جمله بخار استفاده میگردد. همچنین این دستگاه در مراکز مختلفی مانند بیمارستانها و کلینک های دندانپزشکی، کلنیک های زیبایی، برخی مراکز درمانی، برخی صنایع و غیره به کار میرود، که بر همین اساس نیز در اندازه ها، اشکال و مدل های متفاوت تولید می شود.

با توجه به اهمیت و جایگاه دستگاه اتوکلاو در نظام سلامت جوامع، امروزه کشور ایران با تلاش های روز افزون مهندسین و متخصصین تلاش کرده، بهترین دستگاه های اتوکلاو ایرانی را وارد چرخه استریل و گندزدایی در مراکز مورد نیاز این دستگاه کند.
لازم به ذکر است که؛ در حال حاضر دستگاه های اتوکلاو جزو آن دسته از کالاهای هستند که با تنوع بسیار بالایی از انواع مارک های داخلی و خارجی در بازار وجود دارند. هر چند این تنوع زمینه را برای سلایق مختلف در امر انتخاب دستگاه اتوکلاو متناسب با سلیقه افراد مناسب تر کرده است، اما باعث سردرگمی نیز است و اغلب متقاضیان دستگاه های اتوکلاو این سوال را دارند که کدام مارک بهتر و کارا تر می باشد؟
و بعضی افراد نیز در انتخاب مارک داخلی و خارجی مردد هستند. همانطور که می دانید در هنگام خرید یک کالا سه اصل مهم وجود دارد که تاثیر بسزائی در انتخاب دارند که این سه اصل عبارتند از: قیمت، کیفیت، گارانتی و خدمات پشتیبانی.

قیمت: یکی از مشخصه های مهم برای مصرف کننده قیمت محصول می باشد. به طوری که مشتری قدرت خرید آن را داشته و کیفیت آن نیز متناسب با قیمت باشد. قیمت اتوکلاوهای شرکت های ایرانی در مقایسه با نمونه های خارجی موجود در بازار، از رنج متناسب تری برخوردار است که این امر سبب می گردد تمامی متقاضیان اتوکلاو قدرت خرید آن را داشته باشند.
کیفیت: هر محصول با توجه به قیمت خود باید از سطح کیفیت قابل قبولی بهره ببرد. هر چند امروزه نمونه های خارجی زیادی در بازار کشور ایران وجود دارد اما با وجود نمونه های خارجی با برندهای مطرح، دستگاه اتوکلاو ایرانی از سطح کیفیت خوبی برخوردار بوده و در حال حاضر کشور ایران یکی از صادرکنندگان انواع دستگاه های اتوکلاو در منطقه می باشد.
در رابطه با کیفیت اتوکلاو های داخلی باید گفت که؛ با توجه به اهمیت و حساسیت بالای این محصول، علاوه بر در نظر گرفتن دستورالعمل استانداردهای ملی ۴۸۶۰ و ۴۸۶۳ ، در تمام مراحل طراحی و ساخت، کلیه فرآیند های تولید محصول مطابق با استانداردهای اروپایی CE، EN 13060 و ISO 13485 انجام می گیرد.
خدمات و پشتیبانی: همانطور که مستحضر هستید؛ خدمات و پشتیبانی پس از فروش یک کالا پس از خرید از اهمیت ویژه ای برخوردار است حال اگر این کالا دستگاه اتوکلاو باشد اهمیت توجه به خدمات و پشتیبانی تا حد قابل ملاحظه ای افزایش خواهد یافت. زیرا دستگاه اتوکلاو دستگاهی گران قیمت بوده که برای عملکرد درست نیاز مبرم به سرویس دهی دارد و لازم است که طی دوره های منظم این سرویس دهی ها صورت بگیرد.
در واقع دسترسی خدمات پس از فروش، مهمترین مزایای یک دستگاه اتوکلاو تولید داخل است که خریداران و کاربران ایرانی در بهترین شرایط ممکن بدون هیچ دغدغه ای امکان دست رسی به تمامی خدمات پس از فروش و همچنین قطعات مورد نیاز برای سرویس را دارند
پس، از مهمترین مشخصه های محصولات ایرانی این است که تولید داخل می باشد. به همین دلیل خدمات پس از فروش به مشتریان و تأمین قطعات مصرفی به سهولت صورت گرفته که این امر موجب آرامش خاطر در مشتریان میگردد. دو یا سه سال گارانتی بی قید و شرط و ده سال خدمات پس از فروش از مزایاییست که اغلب شرکت های ایرانی تولید اتوکلاو در نظر می گیرند. این یک ویژگی است که در هیچ کدام از محصولات مشابه وارداتی قابل قیاس نمی باشد.

اتوکلاو های ایرانی

چگونگی خرید بهترین مارک اتوکلاو در بازار روز

همانطور که گفتیم اتوکلاو های ایرانی به راحتی با تمام امکانات مورد نیاز به طور مستمر در دسترس متقاضیان این دستگاه قرار دارند.
حال اگر شما متقاضی محترم دستگاه اتوکلاو قصد خرید یک دستگاه ایرانی با کیفیت بالا و قیمت مناسب با بهترین برند داخل را دارید، برای دست یابی به این منظور فقط کافیست به شرایط فروش و ویژگی دستگاه های عرضه شده تولید داخل در بازار روز کشور توجه کنید.
همانطور که گفتیم؛ بهترین مارک اتوکلاو در بازار همان مارکی است که از مناسب ترین قیمت و کیفیت برخوردار بوده و همچنین از گارانتی و خدمات پس از فروش بهتری بهره مند باشند.

مرکز خرید اینترنتی اتوکلاو درجه یک

همانطور می دانید؛ امروزه بهترین شرایط خرید، همان خرید اینترنتی است زیرا خریدار می تواند در کمترین زمان ممکن کالای مورد نظر را با صرف اندکی زمان خریداری کند.
همچنین با توجه به اینکه امروزه تمامی شرکت های تولیدی دارای مرکز فروش اینترنتی هستند براحتی می توان به شرایط کالاهای عرضه شده هر شرکت دست یافت.

شما همین حالا می توانید با مناسب ترین قیمت یک دستگاه اتوکلاو درجه یک از بین اتوکلاوهای ایرانی را در این سایت فروش انتخاب کرده و با گارانتی و خدمات پس از فروش بسیار مناسب خرید کنید.
مشاوره و فروش:
مهندس باقري
راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: 09124575595
شماره ثابت:02128423273
پست الکترونيکي: zenisteb@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی اتوکلاو

خرید اینترنتی اتوکلاو به قیمت کارخانه

خرید اینترنتی اتوکلاو به صورت آنلاین از طریق این مرجع فروش معتبر، اقتصادی ترین روش …

>