آراد برندینگ
خانه / اتوکلاو رومیزی / راهنمای خرید دستگاه اتوکلاو رومیزی در پزشکی

راهنمای خرید دستگاه اتوکلاو رومیزی در پزشکی

دستگاه اتوکلاو رومیزی در پزشکی را می توانید هم اکنون با راهنمایی های رایگان این فروشگاه معتبر به صورت اینترنتی و بی واسطه، با نازل ترین قیمت ممکن خریداری نمایید.

معرفی دستگاه اتوکلاو رومیزی در پزشکی

استفاده از دستگاه های اتوکلاو به عنوان ایمن ترین و سریع ترین راه برای استریل کردن و میکروب زدایی نمودن وسایل و تجهیزات یک محیط درمانی به شمار می رود.
اتوکلاوها دستگاه هایی هستند که با فراهم نمودن یک محیط خلاء و به وسیله حرارت بخار در فشار بسیار زیاد، به نابود سازی تمامی میکروب ها، باکتری ها، ویروس ها و تمامی عوامل عفونت زا اقدام می کنند.
روش کار با دستگاه های اتوکلاو بدین صورت است که ابزار و تجهیزات پزشکی استفاده شده، با فاصله از یکدیگر درون اتوکلاو قرار می گیرند، درب اتوکلاو بسته می شود و پس از اعمال فرآیند استریلیزاسیون همه وسایل استریل، شسته و خشک شده آماده استفاده مجدد خواهند بود.
تمامی مراکز درمانی از جمله بیمارستان ها، آزمایشگاه ها، مطب ها و کلینیک ها باید به وسیله حداقل یکی از انواع دستگاه های اتوکلاو مجهز باشند.
انواع دستگاه های اتوکلاو به شرح زیر می باشند:

  1. دستگاه اتوکلاو رومیزی: حجم این نمونه اتوکلاو کوچک تر است و مناسب دندانپزشکی و آزمایشگاه می باشد.
  2. دستگاه اتوکلاو سطلی: حجم این مدل بیشتر است و مناسب بیمارستان ها و آزمایشگاه های بزرگ می باشد.

دستگاه اتوکلاو رومیزی در پزشکی در سایز و ابعاد مناسب مطب ها می باشند و قابلیت استریل کردن تمامی ابزارآلات را نیز دارند. این نوع از اتوکلاوها بسته به محیطی که از آن استفاده می شود، می توانند کارکردهای متفاوتی داشته باشند.

دستگاه اتوکلاو رومیزی در پزشکی

نحوه انتخاب بهترین اتوکلاو پزشکی مناسب مطب

همانطور که می دانید دستگاه های اتوکلاو یکی از ضروری ترین و با اهمیت ترین تجهیزاتی محسوب می شوند که وجود آنها در تمامی مراکز درمانی الزامی است. از این رو بازار فروش این نوع از دستگاه های پزشکی همیشه رونق داشته است.
برای آن که بتوانید بهترین اتوکلاو را تهیه نمایید، لازم است تا موارد زیر را در نظر بگیرید:

  • اندازه و یا حجم اتوکلاو متناسب با تجهیزات قابل استریل روزانه
  • برند تولید کننده دستگاه
  • فروشگاه مورد خرید
  • نحوه خرید دستگاه (مستقیم یا با واسطه)

برای خرید اتوکلاو پزشکی می توانید ارزان ترین و بی دردسرترین روش را انتخاب کنید، تنها به این شرط که خرید خود را از طریق فروشگاه های اینترنتی انجام دهید.
در ادامه معتبرترین مرکز فروش اینترنتی انواع دستگاه های اتوکلاو را به شما معرفی خواهیم نمود، کافی است تا پایان این مطلب ما را همراهی کنید.

فروش ویژه اتوکلاو رومیزی مارک معتبر

این فروشگاه به عنوان یک مرکز فروش اینترنتی معتبر در کشور در حال فروش انواع دستگاه های اتوکلاو در نمونه های رومیزی و بزرگ تر با بهترین برندهای باکیفیت می باشد.
شما می توانید با ورود به وب سایت فروش این فروشگاه تمامی نمونه ها را مشاهده کرده و مناسب ترین آن ها را برگزینید. خرید دستگاه اتوکلاو رومیزی در پزشکی از طریق این مرکز فروش و به صورت کاملا مستقیم و بی واسطه امکان پذیر می باشد.
برای خرید مرغوب ترین کیفیت و مناسب ترین قیمت اتوکلاو رومیزی می توانید همین حالا بدون معطلی سفارش خود را در وب سایت فروش ما به ثبت برسانید.

مشاوره و فروش:
مهندس باقري
راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: 09124575595
شماره ثابت:02128423273
پست الکترونيکي: zenisteb@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت خرید اتوکلاو

قیمت خرید اتوکلاو رومیزی وارداتی

قیمت خرید اتوکلاو کوچک دست دوم بصرفه تر از نمونه های نو است. شما می …

>