آراد برندینگ
خانه / اتوکلاو 100 لیتری / اتوکلاو ۱۰۰ لیتری آزمایشگاهی با قیمت باورنکردنی

اتوکلاو ۱۰۰ لیتری آزمایشگاهی با قیمت باورنکردنی

اتوکلاو ۱۰۰ لیتری آزمایشگاهی به عنوان بهترین و مناسب ترین دستگاه استریل کننده در حوزه درمانی به شمار می رود. برای خرید بدون واسطه آن با قیمت باورنکردنی می توانید با این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

اگر در مراکز درمانی فعالیت دارید و دنبال راهی برای خرید یک دستگاه اتوکلاو آزمایشگاهی با کیفیت و ارزان قیمت می باشید، می توانید از طریق مرجع فروش معتبری که در ادامه به شما معرفی نموده ایم اقدام کنید.

اتوکلاو ۱۰۰ لیتری آزمایشگاهی

همانطور که می دانید یکی از دغدغه های اصلی در جامعه بشریت، از بین بردن میکروب ها و استریل سازی موارد مختلف از جمله تجهیزات، ابزارآلات و زباله ها می باشد.
در گذشته بسیاری افراد بر اثر بیماری های مسری که از فردی به فرد دیگر سرایت پیدا می کرد، جان خود را نیز از دست می دادند. از طرفی نیز این بیماری ها می توانست از طریق ارتباط با فرد بیمار و یا استفاده از وسایل بیمار انتقال یابد.
امروزه با پیشرفت شگرف علم می دانیم که بسیاری ویروس ها و باکتری ها هستند که به راحتی از بین نمی روند و برای نابودی کامل آن ها بهتر است از تکنولوژی های پیشرفته تری که در دسترس هستند، استفاده نمود.
به عنوان مثال در حوزه پزشکی و درمانی به خصوص محیط های آزمایشگاهی، به جهت استریل کردن تجهیزات به کار رفته در یک آزمایش از دستگاه اتوکلاو استفاده می کنند. اتوکلاوها در دمای بسیار بالا و فشار حداکثری در محیط خلاء اقدام به میکروب زدایی و پاکسازی تمامی انواع آلودگی ها از سطح تجهیزات خواهد کرد.
اتوکلاو ۱۰۰ لیتری آزمایشگاهی بهترین نمونه از انواع اتوکلاوها به شمار می رود که به نحو احسنت می تواند تمامی ابزارها و وسایل آزمایشگاه را استریل سازی کند.

اتوکلاو 100 لیتری آزمایشگاهی

خرید دستگاه اتوکلاو ۱۰۰ لیتری مناسب آزمایشگاه ها

شایان ذکر است که دستگاه های اتوکلاو بر اساس نوع کارکرد و محیطی که قرار است درون آن فرآیند استریلیزاسیون را انجام بدهند، دارای انواع مختلف و حجم های گوناگونی می باشند. اتوکلاوهای آزمایشگاهی، اتوکلاوهای دندانپزشکی و … از جمله مهمترین انواع نمونه های دستگاه استریل کننده با نام اتوکلاو خواهند بود.
اتوکلاوها معمولا در حجم های ۱۸ لیتری برای مطب ها و مراکز درمانی با تجهیزات قابل استریل کم تر در روز، تا ۳۰۰ لیتری مناسب برای بیمارستان ها و مراکز درمانی با میزان ابزار قابل استریل بیشتر در روز موجود می باشند.
دستگاه اتوکلاو ۱۰۰ لیتری آزمایشگاهی در دسته اتوکلاوهای نسبتا بزرگ قرار می گیرد که برای آزمایشگاه ها بسیار مناسب است.
چرا که با وجود فضای زیادی که اشغال می کند، قابلیت استریل سازی تمامی ابزارها و تجهیزات به کار رفته در یک آزمایش را دارد.
تمامی دستگاه های پزشکی و پیراپزشکی را عمدتا فروشگاه هایی نظیر کالای پزشکی ها و عمده فروشان در بازار می فروشند.
از آنجایی که این مراکز فروش خودشان فروشندگان دست دوم، سوم و یا بالاتر هستند کالا را با قیمت بسیار بالاتری به فروش می رسانند.
پس بهتر است برای خرید اتوکلاو ۱۰۰ لیتری با قیمت مناسب از طریق خود تولید کننده به صورت مستقیم اقدام نمود.

 اتوکلاو 100 لیتری آزمایشگاهی

فروشنده انواع دستگاه اتوکلاو آزمایشگاهی

این مجموعه یکی از معتبرترین مراکز فروش انواع دستگاه های اتوکلاو مناسب آزمایشگاه به شمار می رود که اتوکلاوهای برندهای معتبر را دارا می باشد.
در این مرکز فروش، ارائه دستگاه های استریل کننده به صورت بدون واسطه و به شکل کاملا مستقیم از تولید کننده امکان پذیر خواهد بود.
لذا برای خرید مناسب ترین قیمت اتوکلاو ۱۰۰ لیتری می توانید همین حالا از طریق کارشناسان فروش این مجموعه سفارش خود را به ثبت برسانید.

مشاوره و فروش:
مهندس باقري
راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: 09124575595
شماره ثابت:02128423273
پست الکترونيکي: zenisteb@gmail.com

مطلب پیشنهادی

اتوکلاو 100 لیتری سطلی

خرید اتوکلاو ۱۰۰ لیتری سطلی دارای نشان استاندارد

اتوکلاو ۱۰۰ لیتری سطلی یکی از بهترین دستگاه های استریل کننده ای است که هم …

>